Elementy samoprzylepne

Selbstklebende Ausrüstung auf Karton

Elementy samoprzylepne

Skrzynki wysyłkowe, koperty i inne opakowania wyposażone są w zakryte zamknięcia samoprzylepne do późniejszego użycia oraz taśmę zrywaną do łatwego otwierania. Dzięki natychmiastowemu zamknięciu towar może być pakowany u klienta końcowego bez dodatkowych materiałów opakowaniowych. Kartony mogą być składowane płasko i montowane krótko przed użyciem. Zazwyczaj na materiał opakowaniowy nakładany jest klej termotopliwy na powierzchni do 30 mm, który następnie natychmiast pokrywa się papierem silikonowym w celu utrzymania siły klejenia.

Przy produkcji pudełek wysyłkowych, kopert i innych materiałów opakowaniowych z wyposażeniem samoprzylepnym szczególnie ważne jest, aby zapakowane towary były bezpiecznie transportowane do odbiorcy także przy zmiennych temperaturach, tak aby opakowanie transportowe mogło być w razie potrzeby bezpiecznie ponownie zamknięte, a klej był nakładany czysto i ekonomicznie.

Odpowiedni klej

Nasz klej termotopliwy typu D61628.1 spełnia wszystkie wymagania stawiane elementom samoprzylepnym. Charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem wiązania początkowego, nawet po 24 godzinach, doskonałą charakterystyką przepływu i bardzo dobrą elastycznością w niskich temperaturach. Doskonała przyczepność skutkuje stosunkowo niskim zużyciem, a tym samym wysoką wydajnością ekonomiczną.

Selbstklebende Ausrüstung auf Karton

Twoje korzyści:

  • Bezpiecznie dzięki silnym siłom przylegania i doskonałej elastyczności w niskich temperaturach
  • Szybko dzięki wysokiemu stopniowi wiązania początkowego nawet po 24 godzinach oraz
  • Czysto dzięki bardzo dobrej własności przepływu
  • Ekonomicznie dzięki niskiemu zużyciu

Właściwa technika aplikacji

Bezpieczna, szybka, czysta i ekonomiczna aplikacja kleju

  • przy dużych prędkościach (> 40 m/min) z naszą serią HB 4000,
  • przy niskich prędkościach z serią Micron,
  • oraz doskonale dopasowane węże grzewcze i głowice aplikacyjne.