Wskazówka - Czy wybierają Państwo informacje dla siebie?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Wskazówka - Czy wybierają Państwo informacje dla siebie?

one4all Newsletter

Ukazujący się 4-5 razy w roku newsletter zawiera wiadomości i artykuły dotyczące ogólnych tematów związanych z klejeniem i klejami termotopliwymi oraz interesujące informacje o zastosowaniach technicznych.

Znają Państwo naszą ofertę produktów one4all? Szeroki asortyment one4fall obejmuje kompatybilne części wymienne, takie jak dysze, pompy i węże do urządzeń następujących producentów: Nordson, Robatech i ITW-Dynatec. W mailach informacyjnych one4all, wysyłanych 6 razy w roku, przedstawiamy najnowsze oferty.

W mailach informacyjnych BÜHNEN otrzymują Państwo artykuły dotyczące za każdym razem innej, wybranej interesującej tematyki i zaproszenia na targi.

Są Państwo sprzedawcami i samodzielnie naprawiają urządzenia do aplikacji? Informacje techniczne dotyczące naszych produktów otrzymać można w newsletterze technicznym BÜHNEN. Newsletter ten, ukazujący się w nieregularnych odstępach czasu, zawiera informacje o zmianach dokonywanych w urządzeniach i o nowych filmach serwisowych.Hier auswählen