Pistolety HB 225 – Dla profesjonalistów

Z HB 225 praca przez cały dzień to prawdziwa przyjemność. Nie za duży, nie za ciężki i łatwy w obsłudze. Stabilna podstawa umożliwia wygodne odkładanie pistoletu. Z wstępnie zamontowaną, wymienną dyszą o średnicy 3 mm. Nic nie może pójść nie tak.

Intuicyjny wskaźnik stanu LED HB 225 posiada wskaźnik stanu LED, który wyraźnie sygnalizuje osiągnięcie temperatury roboczej. Pozwala to zwiększyć wydajność i zaoszczędzić czas.

Odłączany kabel: HB 225 z odłączanym kablem jest elastyczny w użyciu i może być łatwo transportowany. Oznacza to łatwiejszą obsługę i idealne rozwiązanie dla różnych warunków pracy.

Mały, poręczny i lekki: Dzięki kompaktowym wymiarom i niskiej wadze, HB 225 dobrze leży w dłoni i jest wygodny w użyciu nawet przez długi czas.

Regulowana temperatura: Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury można delikatnie aplikować klej i optymalizować jego przyczepność do różnych materiałów.

Dane techniczne: HB 225 zapewnia wydajność topienia do 1,2 kg/h oraz może być stosowany ze sztyftami kleju o długości 200 mm lub 300 mm i średnicy 12 mm. Takie parametry sprawiają, że urządzenie to nadaje się do szerokiej gamy zastosowań.

W zależności od potrzeb w ofercie BÜHNEN można znaleźć szeroki wybór sztyftów kleju, większych i mniejszych dyszy oraz innych akcesoriów.

Chcesz przetestować pistolet? Wyślij do mnie krótką wiadomość!

Buehnen_pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *