BÜHNEN na wystawie Display Award 2021

W dniach 27 i 28 października 2021 r. wydawnictwo Display Verlag zorganizowało konkurs branżowy w formie imprezy pop-up we Frankfurcie nad Menem w centrum konferencyjnym Squaire na lotnisku.

BJuż w 2020 roku byliśmy srebrnym sponsorem na ceremonii rozdania nagród branży display. W tym roku na miejscu obecni byli Sascha Dietel, kierownik regionu na południu oraz Bernd Weiß, kierownik regionu Palatynat.

od lewej: Sascha Dietel, Bernd Weiß

Eksponaty biorące udział w konkursie można było oglądać od 27 do 28 października w The Squaire Conference Center na lotnisku we Frankfurcie. Umożliwiło to obejrzenie często skomplikowanych i artystycznych materiałów POS i ekspozycji. Z 54 nominowanymi wystawcami, 27 firmami i 51 markami, impreza mogła zaprezentować szeroki wachlarz eksponatów. Wieczorem 27 października 2021 roku, w uroczystej oprawie, nagrody zostały wręczone

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

IEksponaty biorące udział w konkursie można było oglądać od 27 do 28 października w The Squaire Conference Center na lotnisku we Frankfurcie.

Ekspozytory wykorzystywane do prezentacji produktów są zazwyczaj stosunkowo sztywne. W punktach zagięcia działają duże siły przywracające, które klej musi wchłonąć, aby zapobiec pękaniu punktów zagięcia. Siły te działają na wiele materiałów opakowaniowych, tekturę falistą lub karton.

Wird Jeśli klej topliwy jest nakładany ręcznie, czas otwarcia kleju musi być dopasowany do odległości klejenia. Klej termotopliwy musi zapewnić dobrą przyczepność z szybkim i wysokim stopniem kohezji po naniesieniu wszystkich punktów, powierzchni i linii klejenia.

Nasi pracownicy chętnie doradzą Państwu przy wyborze odpowiednich klejów termotopliwych.

Latest posts by Heike Lau (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.