Obsługa dysz z gwintem zewnętrznym z HB 240 i HB 250

Pistolety do klejenia na gorąco stały się niezbędnymi narzędziami w branży rzemieślniczej. Zapewniają one szybki i wydajny sposób łączenia ze sobą różnych materiałów. Urządzenia wing.line stick serii HB 240 i HB 250 cieszą się szczególną popularnością, nie tylko ze względu na ich innowacyjną technologię i możliwości dostosowania.

Standardowo są one dostarczane z dyszami z gwintem wewnętrznym iG 9/16″ – 18 UNF. Dysze te idealnie nadają się do większości zastosowań, ale co jeśli potrzebujesz bardziej specjalistycznej dyszy?

Oto rozwiązanie: Dysze z gwintem zewnętrznym iG 7/16″ – 20 UNF.

Jak zintegrować te dysze z pistoletami do klejenia na gorąco HB 240 i HB 250? Wystarczy użyć adaptera (numer artykułu: H107089).

Adapter i dyszę z gwintem zewnętrznym można zamontować w kilku prostych krokach, które zostały szczegółowo wyjaśnione w naszym filmie serwisowym:

Ważne jest, aby podczas pracy nosić odzież ochronną i odłączyć pistolet do klejenia na gorąco po jego nagrzaniu (i przed rozpoczęciem pracy z urządzeniem). Podczas pracy ze sprzętem elektrycznym bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Dzięki temu prostemu rozwiązaniu można używać pistoletów do klejenia na gorąco HB 240 i HB 250 na jeszcze więcej sposobów. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się sztuką i rzemiosłem, tworzysz prototypy, czy przeprowadzasz naprawy – dzięki odpowiednim dyszom Twoja kreatywność jest nieograniczona.

Chętnie pomożemy!

Latest posts by Heike Lau (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *