Odnowiony przez BUEHNEN

Termin refurbished jest bardziej znany w przypadku smartfonów, tabletów czy laptopów. Do tej pory pojęcie to było w mniejszym stopniu kojarzone z technologią przemysłową.

Kwestie zrównoważonego rozwoju i zmian klimatycznych dotyczą nas wszystkich w równym stopniu. W naszych produktach i procesach pracy pracownicy są uwrażliwiani na poszukiwanie bardziej zrównoważonych rozwiązań.

Dzięki naturalnym klejom Hot Melt na bazie biologicznej asortyment produktów został uzupełniony o produkty bardziej zrównoważone. Jeśli chodzi o technologię, podążamy teraz śladem „Odnowiony przez BUEHNEN”.  

Jest to technologia klejenia na gorąco, która została odnowiona przez naszych specjalistów serwisowych. 

Technologia aplikacyjna została poddana generalnemu przeglądowi, wyczyszczona i sprawdzona. To używane artykuły, które trafiły do nas z najróżniejszych powodów. Pochodzą przykładowo ze zwrotów lub są to modele demonstracyjne z niewielkim czasem działania czy też wcześniej wypożyczone urządzenia.

Produkty są atrakcyjne cenowo, ale czasami nie odpowiadają najnowszemu stanowi techniki. Z drugiej strony są one korzystne z punktu widzenia ochrony klimatu i środowiska, ponieważ oszczędzają cenne zasoby.

Gama oferowanych produktów rozciąga się od różnych głowic, poprzez węże grzewcze, akcesoria do urządzeń topiących w różnych wersjach i rozmiarach.

Nowy sklep internetowy oferuje dobry przegląd ze zdjęciami i opisem technicznym oraz ceną.

Nowe odnowione produkty będą dodawane do sklepu systematycznie. Odnowione artykuły można oczywiście uzupełnić nową technologią systemową. Nasz zespół z przyjemnością doradzi Państwu w zakresie kombinacji technologii.

Sklep można znaleźć na stronie głównej BÜHNEN lub bezpośrednio pod linkiem buehnen.shop

Latest posts by Heike Lau (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *