Akcesoria, pozostałe części

Akcesoria

 

Węże

Węże grzewcze firmy Bühnen są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na długi okres użytkowania, wysoką niezawodność eksploatacji oraz zachowanie precyzyjnej regulacji temperatury. Prawidłowe podgrzanie kleju termotopliwego w wężu gwarantuje jego precyzyjną aplikację.

 
 

Głowice

Głowice nanoszące są stosowane w procesach zautomatyzowanych. Często są one częścią większej maszyny pakującej i są zintegrowane w nadrzędnym systemem sterującym SPS/PLC. Urządzeniem, które inicjuje i steruje pracą głowic jest sterownik odcinków.

 
 

Pistolety ręczne

Pistolety ręczne BÜHNEN do urządzeń zbiornikowych pasują do wszystkich oferowanych przez nas systemów. Elastyczne łączenie umożliwia obrót o 360°. Zdalne połączenia minimalizują ilość kabli i redukują konserwację oraz serwis. Wszystkie pistolety są dostępne w wersji linia, spray i do nakładania płaskiego.

 
 

Dysze

Dysze do aplikacji punktowej i liniowej: dysze firmy Bühnen dla aplikacji punktowej i liniowej, dzięki swojemu niezwykle precyzyjnemu wykonaniu, ustanawiają nowe wyznaczniki dla różnych zastosowań. Nasze dysze są wykonane z bardzo małą i rygorystyczną tolerancją na odchylania od zadanego wzorca i gwarantują tym samym bardzo dokładny obraz nanoszenia (punkt lub linia) oraz ściśle odmierzoną równomierną ilość kleju dla danej aplikacji. Dysze są idealnie dobrane dla danej aplikacji i poprzez to zapewniajä ściśle kontrolowany wypływ kleju termotopliwego, równomierny obraz nanoszenia zgodny z wzorcem.