Urządzenia serii HB 4000 do nanoszenia kleju na gorąco - Urządzenia - Buehnen.pl
category\default.php

HB 4000 connect

HB 4000 connect – Nowoczesne urządzenia do topienia o modułowej konstrukcji

Urządzenia do topienia HB 4000 connect są precyzyjnie dopasowane do indywidualnych wymagań najbardziej zróżnicowanych obszarów produkcyjnych. 7-calowy ekran główny z przejrzystą strukturą menu umożliwia intuicyjną obsługę. Rozwiązanie modułowe wyróżnia się wydajnością i ekonomicznością. Poszczególne komponenty wykonane są z części znanych producentów. W tej serii zastosowano sprawdzoną elektronikę przemysłową firm Lenze, Siemens, Festo i Weidmüller.

Urządzenia do topienia standardowo wyposażone w czujnik ciśnienia

Powtarzalne procesy obróbki wymagają równomiernego podawania kleju. Nowa seria HB 4000 Connect jest standardowo wyposażona w niezawodny czujnik ciśnienia.

Zawsze pod kontrolą: licznik dozowania

Wszystko pod kontrolą dzięki wbudowanej funkcja licznika dozowania we wszystkich urządzeniach do topienia.

Wyświetlacz ciśnienia i prędkości

Sterowanie i odczyt elektronicznej kontroli ciśnienia i wyświetlacza prędkości za pośrednictwem ekranu dotykowego.

Kompletne wyposażenie z zegarem tygodniowym

Podstawowe wyposażenie z zegarem tygodniowym, licznikiem godzin pracy, menu receptur, zarządzaniem użytkownikami i hasłem.

Wyników 1 - 12 z 12
Call sublayout: products_buehnen

HB 4006 connect

Urządzenie do topienia wyposażone jest w 4-litrowy zbiornik topienia z powłoką nieprzywieralną i buforem. Dzięki temu nie ma konieczności przerywania pracy w celu uzupełnienia kleju. Urządzenie HB 4006 connect można stosować z maksymalnie dwoma pompami zębatymi. System z zamykaniem hermetycznym umożliwia obróbkę klejów Hot Melt na bazie PUR lub POR.

HB 4022 connect

Urządzenie do topienia wyposażone jest w 22-litrowy zbiornik topienia z powłoką nieprzywieralną i buforem. Dzięki temu nie ma konieczności przerywania pracy w celu uzupełnienia kleju. Urządzenie HB 4022 connect można stosować z maksymalnie dwoma pompami zębatymi. System z zamykaniem hermetycznym umożliwia obróbkę klejów Hot Melt na bazie PUR lub POR.

HB 4070 connect

Urządzenie do topienia wyposażone w zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 7 litrów przeznaczone jest do delikatnego topienia klejów Hot Melt na bazie PA w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Dzięki zastosowaniu dwóch różnych materiałów do budowy zbiornika o różnej przewodności cieplnej, klej Hot Melt jest chroniony przed obciążeniem termicznym. Opcjonalnie dostępny w wersji wysokotemperaturowej.

HB 4100 connect

Zbiornik o pojemności 10 litrów umożliwia szybkie podgrzewanie klejów Hot Melt na bazie EVA, PSA i PO. Delikatna obróbka klejów w postaci granulatu, bloczków i poduszeczek. Nowoczesny kolorowy wyświetlacz 7” zapewnia intuicyjną obsługę urządzenia do topienia.

HB 4110 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 115-litrowym zbiornikiem z aluminium. Można stosować z pompami zębatymi o wielkości od 10 do 300 kg/h. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki klejów Hot Melt na bazie EVA, PO, PA i klejów wiecznie żywych w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4130 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 130-litrowym zbiornikiem z aluminium. Można stosować z pompami zębatymi o wielkości od 10 do 300 kg/h. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki klejów Hot Melt na bazie EVA, PO, PA i klejów wiecznie żywych w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4150 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 15-litrowym zbiornikiem ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu dwóch różnych materiałów do budowy zbiornika o różnej przewodności cieplnej, klej Hot Melt jest chroniony przed obciążeniami termicznymi. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki klejów Hot Melt na bazie PA w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C

HB 4200 connect

Urządzenie do topienia o pojemności 20 litrów zapewnia delikatne topienie klejów Hot Melt w powszechnie stosowanym zakresie temperatur. Klej Hot Melt tłoczony jest przy użyciu pompy zębatej. Urządzenie może być wyposażone w jedną lub dwie pompy. Wszystkie informacje są wyraźnie wyświetlane na ekranie dotykowym.

HB 4250 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 25-litrowym zbiornikiem ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu dwóch różnych materiałów do budowy zbiornika o różnej przewodności cieplnej, klej Hot Melt jest chroniony przed obciążeniami termicznymi. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki m. in. klejów Hot Melt na bazie PA w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4450 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 45-litrowym zbiornikiem z aluminium. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki m. in. klejów Hot Melt na bazie EVA, PO, PA i klejów wiecznie żywych w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków do 190°C. Opcjonalnie dostępna jest wersja wysokotemperaturowa do 230°C.

HB 4650 connect

Urządzenie do topienia ze zbiornikiem o pojemności 65 litrów jest kompaktowe i wykonane jest w sposób umożliwiający łatwą konserwację. Filtr o dużej pojemności zapewnia długą żywotność. Blok filtra wykonany jest z aluminium o wysokiej wytrzymałości. Dzięki możliwości stosowania różnych pomp zębatych, urządzenie może być dostosowane do indywidualnych warunków produkcji. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4800 connect

W 80-litrowym zbiorniku ze stali nierdzewnej można topić bloczki, duże poduszeczki i duże ilości granulatu. Można zamontować dwie pompy zębate, które zapewniają wydajność tłoczenia 160 kg/h. Dostarczanie kleju za pomocą precyzyjnej pompy zębatej oraz specjalnego bezobsługowego napędu na prąd przemienny / z przetwornicą, a także zabezpieczenia przed rozruchem i obniżenie temperatury w funkcji „czuwanie” zapewniają optymalną wydajność pracy. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

Szybki kontakt

Imię i nazwisko(*)
Please type your full name.

Telefon
Ungültige Eingabe

Adres e-mail(*)
Invalid email address.

Państwa wiadomość
Ungültige Eingabe