Nowości

Nowości

Termin refurbished jest bardziej znany w przypadku smartfonów, tabletów czy laptopów. Do tej pory pojęcie to było w mniejszym stopniu kojarzone z technologią przemysłową.

Kwestie zrównoważonego rozwoju i zmian klimatycznych dotyczą nas wszystkich w równym stopniu. W naszych produktach i procesach pracy pracownicy są uwrażliwiani na poszukiwanie bardziej zrównoważonych rozwiązań.

Dzięki naturalnym klejom Hot Melt na bazie biologicznej asortyment produktów został uzupełniony o produkty bardziej zrównoważone. Jeśli chodzi o technologię, podążamy teraz śladem „Odnowiony przez BUEHNEN”.  

Jest to technologia klejenia na gorąco, która została odnowiona przez naszych specjalistów serwisowych. 

 

Repulping Hot Melt„Papier należy poddawać recyklingowi!” lub „Papier bielony z recyklingu, bez chloru”.  Zrównoważony rozwój coraz bardziej koncentruje się na papierze i opakowaniach. Proces recyklingu papieru jest dla wielu niejasny: Co faktycznie dzieje się z klejami Hot Melt, zszywkami i innymi materiałami podczas recyklingu? Czy kleje Hot Melt w ogóle dobrze się recyklingują? Przyjrzeliśmy się temu procesowi.

Trzy kroki w kierunku nieszkodliwości dla środowiska

Proces recyklingu papieru nazywany jest „rozwłóknianiem”. Odbywa się to poprzez dyspergowanie mechaniczne. Dyspergowanie oznacza rozwłóknianie, rozmiękczanie i mielenie. Włókna makulatury są oddzielane, czyszczone, a ciała obce usuwane. Pozyskiwanie surowców włóknistych i produkowanie nowego papieru z recyklingu tych surowców to dwa różne procesy: nasz artykuł dotyczy przede wszystkim pozyskiwania i oczyszczania surowców. Z surowców produkowana jest pulpa. Z pulpy produkowany jest nowy papier.

Johnny DoodleMarc van Moorsel z BÜHNEN i Junior Boerhave z The Chocolate Factory serdecznie się witają. Już na pierwszy rzut oka widać, że tych dwóch mężczyzn łączy ze sobą bardzo dobra relacja. Magazyn branżowy Pakkrecht miał okazję zobaczyć w akcji nowy system klejenia w fabryce czekolady.

Marc van Moorsel i Junior Boerhave mają ze sobą bardzo dobre relacje. Dla żadnej ze stron nie jest to zaskoczeniem: Specjalista od klejów z BÜHNEN jest znany z udzielania kompleksowych porad i doskonałej obsługi klienta. Właśnie ona stanowi podstawę relacji z klientami i przekonała producenta czekolad z Niderlandów do korzystania z systemu sterowania odcinkowego z firmy BÜHNEN.

Jan-Hendrik HunkeW dniu 1 stycznia 2020 nasz dyrektor zarządzający Jan Hunke dołączył do grona wspólników.

Cieszymy się, że wraz z panem Hunke jako nowym wspólnikiem poczyniliśmy kolejny krok w kierunku zapewnienia długotrwałego sukcesu Bühnen i podzielamy pogląd zarządu, że przed firmą Bühnen rozpościerają się wspaniałe perspektywy na przyszłość”, mówi Constanze Wriedt, przedstawiciel wspólników.

„Cieszy mnie również fakt, że wraz z dołączeniem Jana Hunke jako wspólnika zarząd całkowicie dołączył do grona wspólników. W ten sposób znalazła wyraz wola zarządu, aby zapewnić trwały sukces Bühnen i dalej rozwijać firmę”, mówi Bert Gausepohl, również wspólnik BÜHNEN GmbH & Co. KG.

Display Star 2020

Firma BÜHNEN jako Srebrny Sponsor brała udział w ceremonii wręczenia nagród display SUPERSTAR 2019 w dniu 08.01.2020. Nagroda ta jest uważana za Oskara w branży.

display SUPERSTARS oznacza 25 lat tradycji i uznanie w branży reklamowej i marketingowej.  Niezależnie od tego, czy chodzi o analogowe lub cyfrowe kampanie POS, display Superstar Award obejmuje całe spektrum marketingu POS w różnych kategoriach.