Nasze laboratorium

Nasze laboratorium

BÜHNEN to właściwy partner pod każdym względem. Nie tylko sprzedajemy kleje – jesteśmy ekspertami w zakresie procesów i aplikacji: również dla Twojego procesu.

Nasza technologia aplikacji klejów Hot Melt stanowi łącznik pomiędzy wymaganiami klientów w zakresie poszczególnych zastosowań a założeniami technicznymi klejów Hot Melt. Działamy nie tylko na miejscu w siedzibie klienta, ale także w naszym własnym laboratorium.

Nasze działania opierają się nie tylko na naszych pracownikach, ale także na naszej unikalnej bazie danych klejów z danymi technicznymi i porównywarką ponad 4000 dostępnych klejów Hot Melt w dowolnej formie dostawy i na bazie różnych związków chemicznych na wielu podłożach. Przeprowadzamy szczegółowe testy w celu określenia charakterystyki każdego kleju Hot Melt, aby zrozumieć i porównać jego właściwości i wydajność. Ta obszerna i stale rosnąca baza danych pozwala nam wybrać najlepszy klej dla konkretnych wymagań naszych klientów.

Każdy projekt jest unikalny. Z tego powodu oferujemy niestandardowe rozwiązania, aby znaleźć i zarekomendować idealne połączenie kleju i technologii aplikacji spełniające określone wymagania.

Korzyści?

W oparciu o naszą wiedzę i bazę danych klejów przeprowadzamy próby aplikacji i testy praktyczne przy użyciu naszych klejów na dostarczonych próbkach.

Dzięki temu nie musisz martwić się o przerwy lub przestoje w produkcji, ponieważ wykonujemy testy z wyprzedzeniem. Jeszcze zanim klej dotrze do Twojego zakładu, możesz mieć pewność, że będzie odpowiedni. Pozwala to uniknąć nakładów i kosztów związanych z testowaniem nowych klejów. Oferowane przez nas metody testowania obejmują symulację starzenia poprzez cykliczne zmiany warunków klimatycznych lub określanie limitów obciążenia i wytrzymałości kleju za pomocą testów ścinania przy rozciąganiu. Symulacje procesów pozwalają nam upewnić się, że nasze produkty spełniają wymagania danego zastosowania w rzeczywistych warunkach.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu w sektorze klejów, aby zoptymalizować swoje projekty i spełnić ich wymagania. Chcemy, aby Twoje procesy były bardziej wydajne – zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym: Przetestuj nas!