HB 4000 connect dla EVA, PO, PSA
category\default.php

HB 4000 connect dla EVA, PO, PSA

Wyników 1 - 9 z 9
Call sublayout: products_buehnen

HB 4020 FS - do klejów w beczkach PUR, POR, TK

  • Pompa zębata o wydajności tłoczenia 5/10/20/40/80/kg/h  
  • Możliwość wbudowania do 2 pomp
  • Silnik trójfazowy regulowany przez przetwornicę częstotliwości
  • Sterowana mikroprocesorem regulacja temperatury PID w zabudowie modułowej lub jako regulator wielokanałowy

HB 4100 connect

Zbiornik o pojemności 10 litrów umożliwia szybkie podgrzewanie klejów Hot Melt na bazie EVA, PSA i PO. Delikatna obróbka klejów w postaci granulatu, bloczków i poduszeczek. Nowoczesny kolorowy wyświetlacz 7” zapewnia intuicyjną obsługę urządzenia do topienia.

HB 4110 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 115-litrowym zbiornikiem z aluminium. Można stosować z pompami zębatymi o wielkości od 10 do 300 kg/h. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki klejów Hot Melt na bazie EVA, PO, PA i klejów wiecznie żywych w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4130 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 130-litrowym zbiornikiem z aluminium. Można stosować z pompami zębatymi o wielkości od 10 do 300 kg/h. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki klejów Hot Melt na bazie EVA, PO, PA i klejów wiecznie żywych w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4150 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 15-litrowym zbiornikiem ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu dwóch różnych materiałów do budowy zbiornika o różnej przewodności cieplnej, klej Hot Melt jest chroniony przed obciążeniami termicznymi. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki klejów Hot Melt na bazie PA w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków w temperaturze do 190°C. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C

HB 4200 connect

Urządzenie do topienia o pojemności 20 litrów zapewnia delikatne topienie klejów Hot Melt w powszechnie stosowanym zakresie temperatur. Klej Hot Melt tłoczony jest przy użyciu pompy zębatej. Urządzenie może być wyposażone w jedną lub dwie pompy. Wszystkie informacje są wyraźnie wyświetlane na ekranie dotykowym.

HB 4450 connect

Podgrzewane urządzenie do aplikacji kleju Hot Melt z 45-litrowym zbiornikiem z aluminium. Urządzenie przeznaczone jest do obróbki m. in. klejów Hot Melt na bazie EVA, PO, PA i klejów wiecznie żywych w postaci granulatu, poduszeczek lub bloczków do 190°C. Opcjonalnie dostępna jest wersja wysokotemperaturowa do 230°C.

HB 4650 connect

Urządzenie do topienia ze zbiornikiem o pojemności 65 litrów jest kompaktowe i wykonane jest w sposób umożliwiający łatwą konserwację. Filtr o dużej pojemności zapewnia długą żywotność. Blok filtra wykonany jest z aluminium o wysokiej wytrzymałości. Dzięki możliwości stosowania różnych pomp zębatych, urządzenie może być dostosowane do indywidualnych warunków produkcji. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4800 connect

W 80-litrowym zbiorniku ze stali nierdzewnej można topić bloczki, duże poduszeczki i duże ilości granulatu. Można zamontować dwie pompy zębate, które zapewniają wydajność tłoczenia 160 kg/h. Dostarczanie kleju za pomocą precyzyjnej pompy zębatej oraz specjalnego bezobsługowego napędu na prąd przemienny / z przetwornicą, a także zabezpieczenia przed rozruchem i obniżenie temperatury w funkcji „czuwanie” zapewniają optymalną wydajność pracy. Opcjonalnie dostępne w wersji wysokotemperaturowej do 230°C.

HB 4000 connect - Precyzyjne połączenia, inteligentnie sterowane

Ta przyszłościowa seria wspiera proces produkcji dzięki inteligentnym oprogramowaniom i wysokiej jakości funkcjom technicznym.

Zalety

Łatwa obsługa - 7“ monitor i Ethernet

Instalacją można sterować za pomocą łatwego w obsłudze menu. Z tego miejsca można uzyskać dostęp do wszystkich ustawień. Za pomocą przyłącza Ethernet można podłączyć kabel LAN. Umożliwia to wygodny dostęp zdalny w przypadku zabudowania instalacji w systemie.

Automatyczna kontrola prędkości zgodnie ze specyfikacją ilościową (g/m - g/sec - g/m2)

Funkcja dozownika zapewnia precyzyjną kontrolę nad nakładaniem kleju z dokładnością co do grama. Czy Twoja produkcja ma precyzyjne specyfikacje? Możesz określić ilość kleju, a urządzenie rejestruje wartości kleju. Dokumentację tę można wykorzystać do zapewnienia jakości.

Bezpieczne ustawienia - ustawienia użytkownika z zarządzaniem prawami

Ustawienia można chronić przed manipulacją za pomocą funkcji zarządzania uprawnieniami. Dostępne są trzy poziomy obsługi, które można przypisać w zależności od poziomu kwalifikacji obsługującego.

Jednolite zastosowanie - standardowy czujnik ciśnienia bez dodatkowych opłat

Równomierną i powtarzalną aplikację kleju zapewnia wbudowany czujnik nacisku. Obejście jest pomijane w tej generacji urządzeń. To rozwiązanie techniczne skutkuje niższymi kosztami części zamiennych ze względu na zużycie w bloku filtra i obejściu.

Zawsze gotowy do startu - tygodniowy timer i funkcja czuwania

Instalacje są gotowe do pracy, zanim zespół będzie gotowy. Możesz zaprogramować czas nagrzewania, aby instalacja mogła produkować na początku zmiany bez czasu oczekiwania. Programowanie jest możliwe na przestrzeni dni i tygodni.

W trybie gotowości instalacja przechodzi w tryb redukcji temperatury. Chroni to klej i zmniejsza koszty energii elektrycznej. Zapomniałeś na koniec dnia wyłączyć instalację? HB 4000 connect może wyłączyć się sam.

Idealna regulacja - przechowywanie ustawień kleju i zarządzanie recepturami

Przechowując dane kleju, instalacja umożliwia zmianę produktów w produkcji w ciągu kilku sekund. Czasy przygotowania w programowaniu ustawień temperatury zostały wyeliminowane. Zmniejsza to straty produkcyjne i minimalizuje ryzyko nieprawidłowego działania.

Po prostu elastyczny - dostępne różne rozmiary pomp

Dostępne są trzy rozmiary pomp. Natężenie przepływu można dostosować do własnych potrzeb. Pompy można również wymienić, jeśli zmienią się warunki produkcji. Oszczędza to pieniądze, a zasada modułowa została zaprojektowana z myślą o zrównoważonym rozwoju.

Łatwe przypomnienia - Konserwacja i serwis

Oprogramowanie przypomina o konieczności wymiany i czyszczenia filtrów w odpowiednim czasie. Oczywiście instalacja posiada również licznik godzin pracy i sygnalizator usterek, które można odczytać.

Tego nie powinno zabraknąć:

Oczywiście urządzenia do topienia można również skonfigurować do zastosowań natryskowych. Czy klej ma wysoką temperaturę przetwarzania? Zapytaj nas o wersję wysokotemperaturową żądanej instalacji (do 230°C).

Programowanie jest dla Ciebie zbyt skomplikowane?

Z przyjemnością ustawimy indywidualne dane przed dostawą. W tym celu potrzebujemy próbki kleju i odpowiedniego arkusza danych.