Informacje o firmie - Buehnen.pl
 • Crew
  BÜHNEN – silny zespół od 1922 roku!
 • Service
  Nasi wykwalifikowani technicy gwarantują wysoką jakość.
 • Labor
  Nasze laboratorium znajduje dla Państwa optymalną kombinację kleju i urządzeń do jego nakładania.
 • Crew
 • Service
 • Labor

O firmie

Kleje i aplikatory Bühnen to najlepsze połączenie.


Różnorodne branże, rozmaite wymagania a rezultat jest zawsze taki sam: materiały połączone klejami firmy Bühnen są nierozerwalne. To nasza gwarancja.

W branży budowlanej lub samochodowej, we florystyce,w elektronice albo w produkcji mebli, przy produkcji standów reklamowych i opakowań, przy stosowaniu pianek polimerowych lub materiałów tekstylnych:zawsze dążymy do optymalnego rozwiązania, właściwego dla produktu oraz rynku. To nasza specjalizacja.

Oferujemy naszym klientom pełne spektrum usług: od doradztwa w siedzibie klienta, poprzez poszukiwanie i testy dedykowanych rozwiązań wykonywane w naszym laboratorium technicznym, aż do terminowych dostaw. To nasza unikalność.

Na początek to co najważniejsze: właściwy dobór kleju.


Adhezja oraz kohezja opanowana do perfekcji:
W naszym laboratorium aplikacji przygotowaliśmy ponad 500 różnych klejów topliwych dla prawie każdego zastosowania. Jeżeli, w naszej ofercie, nie znajdziemy właściwego kleju, zaprojektujemy specjalnie dla
Państwa dedykowane rozwiązanie. Zawsze proponujemy klej wraz ze sprzętem optymalnie dobranym do specyfiki Państwa zastosowania!

Doświadczenie jest dobre. Kontrola jest lepsza.


Dysponujemy bardzo zaawansowanymi technologiami opartymi o kleje termotopliwe (know-how). To nam jednak nie wystarcza. Dlatego zanim nasze rozwiązanie przekażemy klientowi - każde z nich dokładnie testujemy w naszym laboratorium. Daje to naszym klientom niezbędne bezpieczeństwo. Pewność jest u nas zawsze bardzo ważna.

Program urządzeń do nanoszenia klejów BÜHNEN: wszystko, czego Państwo potrzebujecie.

Aby uzyskać właściwą aplikację, oprócz odpowiedniego kleju potrzebny jest dobrze dobrany sprzęt do jego nanoszenia. Firma BÜHNEN jako jedna z niewielu firm na rynku oferuje klientom kompleksowe rozwiązanie. Oferujemy zawsze systemy i technologie a nie oddzielne produkty!

Mechaniczne pistolety do kleju w sztyftach

Pistolety, które odznaczają się wygodną obsługą, niezawodnością, nieznacznym ciężarem własnym oraz znakomitą wydajnością topienia.

 

 

Pneumatyczne pistolety do klejów termotopliwych

Przeznaczone do aplikacji klejów EVA,PO, TK oraz klejów reaktywnych. Pakowanych w kartusze 310 ml lub w formie granulatu i patronów. Funkcjonalna konstrukcja urządzenia, łatwość sterowania, zapewnia pewność i komfort pracy operatora pistoletu.

 

 

Urządzenia zbiornikowe

Najwyższa jakość oraz modułowa konstrukcja umożliwia zastosowanie różnorodnych rozwiązań systemowych sprawdzonych w wielu zastosowaniach.

 

 

 

Urządzenia do topienia kleju w beczkach

Wysoka wydajność topnienia, optymalna konstrukcja pompy oraz bogaty wybór wyposażenia dodatkowego. Prosta integracja z każdym procesem produkcyjnym. Konsultanci firmy BÜHNEN chętnie udzielą Państwu w tym zakresie natychmiastowej porady – wystarczy do nas zadzwonić

Technika nanoszenia

Posiadamy szeroką ofertę głowic do nakładania kleju. Proponujemy zawsze dokładnie to, czego potrzebuje Państwa aplikacja.

Zawsze blisko.

Potrzebujecie Państwo kompetentnego doradztwa technicznego lub specjalnie zaprojektowanego rozwiązania spełniającego konkretne warunki? Sieć mobilnych doradców technicznych firmy BÜHNEN na terenie całej Polski zapewnia, że nie musicie Państwo długo czekać na odpowiedź.
Jesteśmy zawsze blisko!

Biuro obsługi klienta.


Biuro obsługi klienta.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego systemu obsługi klienta mozemy Państwa stale informować o naszych działaniach. Łącząc się telefonicznie z naszym biurem obsługi możecie Państwo otrzymać ofertę lub uzyskać niezbędne informacje techniczne i handlowe.

Serwis bez oczekiwania

Oczywiście oferujemy klientom sprawny system serwisowania wszystkich naszych produktów. Kompetencja przez wiedzę.

Sukces “Made in Germany”.


Za konstrukcję i rozwój urządzeń firmy BÜHNEN odpowiadają nasi inżynierowie oraz konstruktorzy. Również montaż najważniejszych urządzeń odbywa się w Niemczech. Części oraz materiały podstawowe nabywane są na całym świecie, aby w ten sposób wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę sprowadzić do wspólnego mianownika.

Najwyższe standardy

Certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2009 jest świadectwem tego, że jakość jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Wdrożony system jakości gwarantuje ciągłe usprawnianie procesów oraz pełną
kontrolę jakości.

Logistyka BÜHNEN: zaraz będziemy u Państwa.


Magazyn wysokiego składowania na 2000 miejsc paletowych. System IT gwarantujący dostawę zgodnie z zasadą „First in – First out”. Na terenie całej Polski, zawsze otrzymujecie Państwo punktualnie swój
towar. Firma BÜHNEN gwarantuje szybki dostęp do towarów niezależnie od okoliczności, nawet w przypadku nagłego oraz nieplanowanego zamówienia.