Aplikatory Meler - BUEHNEN Polska
 • seria wing.line
  Większa wydajność oraz lepsza ergonomia - seria wing.line
 • Ręczne pistolety pneumatyczne
  Ręczne pistolety pneumatyczne
 • Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
  Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
 • one4all - Części kompatybilne
  one4all - Części kompatybilne
 • seria wing.line
 • Ręczne pistolety pneumatyczne
 • Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
 • one4all - Części kompatybilne

BÜHNEN Polska jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim aplikatorów kleju termotopliwego firmy Meler.

Meler Logo

Spełniają one wszystkie wymogi stawiane nowoczesnym urządzeniom tego typu, charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą. Zgodnie z życzeniem użytkownika mogą być zastosowane różne czujniki temperatury oraz wtyczki. Dostępne jest bogate wyposażenie dodatkowe. Poniżej przedstawiamy krótki opis głównych serii urządzeń.

Seria B4

Seria B4 MelerAplikatory kleju termotopliwego tej serii posiadają zbiornik 4 litrowy. Dostępne są w wersjach z pompą zębatą lub z pompą tłokową. Są to proste aplikatory przeznaczone głównie do aplikacji ręcznej i nieskomplikowanych aplikacji automatycznych. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Urządzenie współpracuje maksymalnie z dwoma wężami grzewczymi.

Seria Micron

Meler MicronAplikatory kleju termotopliwego serii Micron posiadają zbiorniki o pojemności 5, 10, 20 lub 35 litrów. Dostępne są zarówno z pompą zębatą jak i z pompą tłokową. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Przewidziano podłączenie do urządzenia nawet sześciu węży grzewczych. Aplikatory ze zbiornikami o pojemności 5 litrów oraz 35 litrów są również produkowane w wersji przystosowanej do topienia klejów PUR.

Red Dot Award

Seria Macro

Meler Macro SeriaW tym przypadku mamy do czynienia z dużymi aplikatorami kleju ze zbiornikiem o pojemności 50, 120 lub 200 litrów. W urządzeniu można zainstalować maksymalnie 4 pojedyncze pompy zębate lub dwie podwójne pompy zębate, Wydajnością topienie w zależności od stosowanego kleju dochodzi do 200 litrów na godzinę. Możliwe jest podłączenie do 4 węży grzewczych. Aplikatory mogą być przystosowane do topienia klejów PUR.

Urządzenie do topienia kleju z beczki

Meler PS 200Klej topiony jest tutaj bezpośrednio z beczek o pojemności 20 litrów lub 200 litrów. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Urządzenia są wyposażone w pompę zębatą,która tłoczy klej przez maksymalnie dwa węże grzewcze. Do wyboru są 3 różne płyty topiące zapewniające wydajność topienia do 165 litrów kleju na godzinę.

Uzupełnieniem naszego bogatego asortymentu jest

Duży wybór części zamiennych, w tym także kompatybilnych z urządzeniami innych producentów.

meler