Aplikatory Meler
  • Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
  • Nasze usługi serwisowe
    W celu zapewnienia długiej żywotności naszej technologii aplikacji oferujemy profesjonalne usługi serwisowe.
  • seria wing.line
    Większa wydajność oraz lepsza ergonomia - seria wing.line
  • Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
  • Nasze usługi serwisowe
  • seria wing.line

Meler Polska

BÜHNEN Polska jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim aplikatorów kleju termotopliwego firmy Meler.

 

Seria B4

Mechaniczne pistolety do klejenia na gorąco BÜHNEN

Aplikatory kleju termotopliwego tej serii posiadają zbiornik 4 litrowy. Dostępne są w wersjach z pompą zębatą lub z pompą tłokową. Są to proste aplikatory przeznaczone głównie do aplikacji ręcznej i nieskomplikowanych aplikacji automatycznych. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Urządzenie współpracuje maksymalnie z dwoma wężami grzewczymi.

 
 

Seria Micron

Aplikatory kleju termotopliwego serii Micron posiadają zbiorniki o pojemności 5, 10, 20 lub 35 litrów. Dostępne są zarówno z pompą zębatą jak i z pompą tłokową. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Przewidziano podłączenie do urządzenia nawet sześciu węży grzewczych. Aplikatory ze zbiornikami o pojemności 5 litrów oraz 35 litrów są również produkowane w wersji przystosowanej do topienia klejów PUR.

 
 

Seria Macro

Urządzenia zbiornikowe

W tym przypadku mamy do czynienia z dużymi aplikatorami kleju ze zbiornikiem o pojemności 50, 120 lub 200 litrów. W urządzeniu można zainstalować maksymalnie 4 pojedyncze pompy zębate lub dwie podwójne pompy zębate, Wydajność topienia, w zależności od stosowanego kleju, dochodzi do ok. 200 litrów na godzinę. Możliwe jest podłączenie do 4 węży grzewczych. Aplikatory mogą być przystosowane do topienia klejów PUR.

 
 

Urządzenie do topienia kleju z beczki

Urządzenie do topienia kleju w beczkach

Klej topiony jest tutaj bezpośrednio z beczek o pojemności 20 litrów lub 200 litrów. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Urządzenia są wyposażone w pompę zębatą,która tłoczy klej przez maksymalnie dwa węże grzewcze. Do wyboru są 3 różne płyty topiące zapewniające wydajność topienia do 165 litrów kleju na godzinę.

 

Szybki kontakt

Imię i nazwisko(*)
Please type your full name.

Telefon
Ungültige Eingabe

Adres e-mail(*)
Invalid email address.

Państwa wiadomość
Ungültige Eingabe