Aplikatory Meler - BUEHNEN Polska
 • Ręczne pistolety pneumatyczne
  Ręczne pistolety pneumatyczne
 • Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
  Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
 • one4all - Części kompatybilne
  one4all - Części kompatybilne
 • Ręczne pistolety pneumatyczne
 • Jesteśmy tu dla Państwa: nasz zespół warsztatowy | Naprawy systemów klejowych
 • one4all - Części kompatybilne

BÜHNEN Polska jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim aplikatorów kleju termotopliwego firmy Meler.

meler

Spełniają one wszystkie wymogi stawiane nowoczesnym urządzeniom tego typu, charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą. Zgodnie z życzeniem użytkownika mogą być zastosowane różne czujniki temperatury oraz wtyczki. Dostępne jest bogate wyposażenie dodatkowe. Poniżej przedstawiamy krótki opis głównych serii urządzeń.

Seria B4

melerAplikatory kleju termotopliwego tej serii posiadają zbiornik 4 litrowy. Dostępone są w wersjach pompą zębatą lub z pompą tłokową. Są to proste aplikatory przeznaczone głównie do aplikacji ręcznej i nieskomplikowanych aplikacji automatycznych. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Urządzenie współpracuje maksymalnie z dwoma wężami grzewczymi.    
    

 

Seria Micron

melerAplikatory kleju termotopliwego serii Micron posiadają zbiornikio pojemności 4, 8, 16 lub 32 litrów. Dostępne są urządzeniazarówno z pompą zębatą jak i z pompą tłokową. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Przewidzianopodłączenie do urządzenia nawet sześciu węży grzewczych. Aplikatory ze zbiornikami o pojemności 4 litrów oraz 32 litrówsą również produkowane w wersji przystosowanej do topienia klejów PUR.    
    

 

Seria Macro

melerW tym przypadku mamy do czynienia z dużymi aplikatorami kleju ze zbiornikiem o pojemności 50, 100 lub 200 litrów. W urządzeniu można zainstalować maksymalnie 4 pojedyncze pompy zębate lub dwie podwójne pompamy zębate, Wydajnością topienie w zależności od stosowanego kleju dochodzi do 200 litrów na godzinę. Możliwe jest podłączenie do 4 węży grzewczych. Aplikatory mogą być przystosowane do topienia klejów PUR.    
    

 

Urządzenie do topienia kleju z beczki

melerKlej topiony jest tutaj bezpośrednio z beczek o pojemności 20 litrów lub 200 litrów. Możliwy jest wybór czujnika temperatury PT100 lub Ni120. Urządzenia są wyposażone w pompę zębatą,która tłoczy klej przez maksymalnie dwa węże grzewcze. Dowyboru są 3 różne płyty topiące zapewniające wydajność topienia do 165 litrów kleju na godzinę.    
    

 

 

Uzupełnieniem naszego bogatego asortymentu jest

duży wybór części zamiennych, w tym także kompatybilnych z urządzeniami innych producentów.

meler