Kleje przemysłowe od BÜHNEN - doskonały wybór

Kleje przemysłowe wysokiej jakości: Właściwa materiał do wielorakich zastosowań w przemyśle

Rozwiązania klejowe dla każdej branży

Przemysłowe zastosowania kleju charakteryzują się właściwościami, wynikającymi z wiedzy i doświadczenia użytkownika. Spoiny klejowe powinny sprostać intensywnemu użytkowaniu w stosunkowo długim czasie. Uwzględniając takie intensywne użytkowanie realizujemy doradztwo w zakresie zastosowania klejów przemysłowych w różnych obszarach. Kleje przemysłowe produkowane są na podstawie różnych receptur, sprawdziły się one dzięki doskonałym właściwościom i niezawodnemu zastosowaniu. W zakresie technologii klejenia nasza firma rozwinęła się i jest w stanie przedstawić ofertę na pełny asortyment.

Kleje do różnych zastosowań

Przemysł samochodowy Przemysł budowalny Przemysł elektryczny Przemysł produkcji filtrów Przemysł produkcji pianek Przemysł opakowaniowy

Kleje przemysłowe, odpowiednie do wszelkich, możliwych zastosowań

Kleje przemysłowe, których dystrybutorem jesteśmy, nadają się do różnych zastosowań. Sprawdziły się one zarówno w przemyśle elektrycznym, jak i w budownictwie i meblarstwie. Obecne są również w technologii opakowań i florystyce. Kleje przemysłowe dostępne są w rożnych postaciach. Oferujemy kleje Holt Melt najwyższej jakości w postaci granulatu, pałek oraz bloków.

Optymalizowane w zakresie różnych zastosowań

Kleje przemysłowe są optymalizowane w zakresie różnych zastosowań i oferują uzyskanie doskonałych właściwości. Kleje Holt Melt nadają się do łączenia różnych materiałów, a kwiaty i drewno utrzymują tak samo dobrze, jak tworzywa sztuczne i kamień. A urządzenie do ich aplikacji, dostępne w naszym programie, cechuje wysoka wydajność topienia oraz optymalne właściwości, zapewniające pracę bez nadmiernego zmęczenia. Stąd też - przy użyciu odpowiedniego sprzętu - możliwe jest również ich przetwarzanie w niskich temperaturach.

Szybki kontakt

Imię i nazwisko(*)
Please type your full name.

Telefon
Ungültige Eingabe

Adres e-mail(*)
Invalid email address.

Państwa wiadomość
Ungültige Eingabe