Kleje przemysłowe od BÜHNEN - doskonały wybór

Kleje przemysłowe wysokiej jakości: Właściwa materiał do wielorakich zastosowań w przemyśle

Rozwiązania klejowe dla każdej branży

Przemysłowe zastosowania kleju charakteryzują się właściwościami, wynikającymi z wiedzy i doświadczenia użytkownika. Spoiny klejowe powinny sprostać intensywnemu użytkowaniu w stosunkowo długim czasie. Uwzględniając takie intensywne użytkowanie realizujemy doradztwo w zakresie zastosowania klejów przemysłowych w różnych obszarach. Kleje przemysłowe produkowane są na podstawie różnych receptur, sprawdziły się one dzięki doskonałym właściwościom i niezawodnemu zastosowaniu. W zakresie technologii klejenia nasza firma rozwinęła się i jest w stanie przedstawić ofertę na pełny asortyment.

Kleje do różnych zastosowań

Przemysł samochodowy Przemysł budowalny Przemysł elementów z betonu Przemysł elektryczny Etykietowanie Przemysł produkcji filtrów Florystyka Zastosowania w przemyśle meblowym Przemysł produkcji pianek Przemysł opakowaniowy

Kleje przemysłowe, odpowiednie do wszelkich, możliwych zastosowań

Kleje przemysłowe, których dystrybutorem jesteśmy, nadają się do różnych zastosowań. Sprawdziły się one zarówno w przemyśle elektrycznym, jak i w budownictwie i meblarstwie. Obecne są również w technologii opakowań i florystyce. Kleje przemysłowe dostępne są w rożnych postaciach. Oferujemy kleje Holt Melt najwyższej jakości w postaci granulatu, pałek oraz bloków.

Optymalizowane w zakresie różnych zastosowań

Kleje przemysłowe są optymalizowane w zakresie różnych zastosowań i oferują uzyskanie doskonałych właściwości. Kleje Holt Melt nadają się do łączenia różnych materiałów, a kwiaty i drewno utrzymują tak samo dobrze, jak tworzywa sztuczne i kamień. A urządzenie do ich aplikacji, dostępne w naszym programie, cechuje wysoka wydajność topienia oraz optymalne właściwości, zapewniające pracę bez nadmiernego zmęczenia. Stąd też - przy użyciu odpowiedniego sprzętu - możliwe jest również ich przetwarzanie w niskich temperaturach.