Klej termotopliwy, hotmelt - Buehnen.pl
 • avenia
  avenia – jasny wybór
 • Sticks
  Duży wybór klejów w sztyftach
 • Granulate
  Kleje w granulacie
 • EVA
  Sztyfty poliamidowe
 • avenia
 • Sticks
 • Granulate
 • EVA

Kleje termotopliwe Hot melt-Hotmelt„Klej Hotmelt” jedna nazwa - wiele materiałów

Z pewnością spotkali się Państwo już z terminem klej na gorąco lub klej Hotmelt, a być może znają Państwo również określenie klej termotopliwy.  Wszystkie terminy oznaczają to samo. Kleje Hotmelt to fizycznie wiążące kleje, które w temperaturze pokojowej składają się w 100% z substancji stałych. Podczas klejenia Hotmelt jest topiony przy użyciu odpowiedniej technologii aplikacji, pozwalając tym samym na zwilżenie powierzchni klejonej. Poprzez późniejsze schłodzenie kleju powstaje trwałe połączenie między dwoma elementami.

Gdzie można stosować klej na gorąco?

Obszar zastosowania kleju na gorąco zależy od doboru odpowiedniego narzędzia. Może być stosowany do wykonywania małych spoin klejowych, jak i do klejenia dużych powierzchni na różnych podłożach. W ciągu ostatnich dziesięcioleci sprawdził się w różnych obszarach dzięki uniwersalnemu zastosowaniu i doskonałym właściwościom adhezyjnym. Kleje Hotmelt są obecnie stosowane branży elektrycznej, a także w przemyśle opakowań i produkcji mebli. W ostatnich latach cieszą się również powodzeniem w branży tekstylnej.

Klej na gorąco na każdą potrzebę

Oferta klejów Hotmelt od BÜHNEN obejmuje, w zależności od zastosowania oraz związanych z nim wymagań pod względem kleju, od standardowych klejów Hotmelt na bazie EVA do produktów o wysokiej wydajności, np. na bazie poliamidu lub reaktywnego poliuretanu. Nasze kleje na gorąco różnią się nie tylko bazą, ale także formą, w jakiej są dostarczane. Oferta obejmuje sztyfty, granulaty, bloki, torby lub beczki, które stosowane są głównie tam, gdzie wymagane są duże ilości kleju.

 

Kleje do różnych zastosowań

Przemysł samochodowy Przemysł budowalny Przemysł elementów z betonu Przemysł elektryczny Etykietowanie Przemysł produkcji filtrów Florystyka Zastosowania w przemyśle meblowym Przemysł produkcji pianek Przemysł opakowaniowy

Szybki kontakt

Imię i nazwisko(*)
Please type your full name.

Telefon
Ungültige Eingabe

Adres e-mail(*)
Invalid email address.

Państwa wiadomość
Ungültige Eingabe