Budowa maszyn

Niestandardowe rozwiązania w zakresie budowy maszyn / OEM

Kleje Hot Melt i urządzenia do aplikacji z jednego źródła 

Mamy świadomość, że każdy projekt w dziedzinie produkcji maszyn specjalnych jest wyjątkowy i niesie ze sobą indywidualne wyzwania. Jako doświadczony dostawca klejów Hot Melt i urządzeń do aplikacji specjalizujemy się w opracowywaniu niestandardowych rozwiązań, które są precyzyjnie dostosowane do wymagań technicznych projektowanych maszyn.

Znajomość branży budowy maszyn Nasze głębokie korzenie w inżynierii mechanicznej, a także historia naszej firmy sprawiają, że doskonale znamy specyfikę budowy maszyn. Wiedza w zakresie budowy maszyn Wykorzystujemy tę wiedzę do opracowywania rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy, do podjęcia współpracy z firmą BÜHNEN jako dostawcą klejów Hot Melt i urządzeń dedykowanych do budowy maszyn. Wspólnie możemy sprostać wymaganiom związanym z Twoimi projektami oraz opracować innowacyjne rozwiązania, które zachwycą Twoich klientów.

 

 

Nasza oferta w zakresie budowy maszyn

Osoba do kontaktu.

Wiemy, jak ważna jest bezpośrednia komunikacja, dlatego zapewniamy dostęp do osoby do kontaktu zarówno na miejscu, jak i w naszej siedzibie głównej. Nasz zespół jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i sprostać Twoim wymaganiom.

Infolinia: +49 421 5120-0

Serwis na miejscu dla Twoich klientów

Nasz wykwalifikowany zespół serwisowy zapewnia wsparcie podczas uruchamiania maszyn, a także późniejszych prac konserwacyjnych i napraw u Twoich klientów. Niezależnie od tego, czy na miejscu, czy w naszej siedzibie głównej w Bremie – jesteśmy do dyspozycji Twojej i Twoich klientów, aby zapewnić płynną i wydajną pracę Twoich maszyn.

Infolinia dla klientów: +49 421 5120-253

 

Wewnętrzne laboratorium

W naszym wewnętrznym laboratorium przeprowadzamy symulację warunków typowych dla zastosowań Twoich (klientów), aby upewnić się, że wybrane kleje i techniki aplikacji spełniają najwyższe standardy.

Seria Meler Micron

Najnowsza generacja urządzeń zbiornikowych z pompami tłokowymi serii Meler Micron z ekranem dotykowym zapewniającym szybką obsługę. Przeznaczone do klejów Hot Melt EVA, PO i TK.

Wyposażone w:

  • 7-calowy ekran dotykowy zapewniający intuicyjną obsługę
  • Nowe możliwości integracji z istniejącymi urządzeniami peryferyjnymi
  • Najwyższa kompatybilność z Nordson i Robatech

Seria HB 4000

Urządzenia do topienia HB 4000 connect są precyzyjnie dopasowane do indywidualnych wymagań najbardziej zróżnicowanych obszarów produkcyjnych. Rozwiązanie modułowe wyróżnia się wydajnością i ekonomicznością. W tej serii zastosowano sprawdzoną elektronikę przemysłową firm Lenze, Siemens, Festo i Weidmüller.

  • Czujnik ciśnienia w standardzie
  • Funkcja licznika dozowania (g/m – g/sec – g/m²)
  • Timer tygodniowy

Kleje opakowaniowe avenia

Przeznaczone w szczególności do stosowania w przemyśle opakowaniowym na maszynach szybkoobrotowych, na których muszą być bezpiecznie pochłaniane siły zwalniania, np. tacek i skrzynek.

  • Szybkie pochłanianie sił zwalniania przy krótkim czasie docisku
  • Dobra sypkość
  • Zoptymalizowana obsługa dzięki workom 15 kg