Zastosowanie klejów we florystyce

Kleje Hot Melt i urządzenia dla florystyki

Ręczne pistolety mechaniczne to idealne narzędzie dla florystyki do wykonywania kompozycji kwiatowych, wieńców, girland i dekoracji.

W połączeniu z odpowiednim klejem, odrobiną cierpliwości i naturalnymi materiałami pozwala tworzyć przepiękne przedmioty. Łączyć można wiele różnych materiałów, takich jak kwiaty, tkaniny, drewno, tworzywo sztuczne, elementy ceramiczne i metalowe.

 

Florystyka

W naszej szerokiej ofercie ręcznych pistoletów mechanicznych każdy znajdzie

coś dla siebie, niezależnie od rozmiaru dłoni, zapotrzebowania, czy budżetu.

Pistolety do kleju wraz ze swoim wyposażeniem specjalnym i długim spustem zapewniają wygodną pracę oraz dużą wydajność topienia. Stosowany jest klej w sztyfcie o średnicy 12 mm, który pasuje do modeli HB 181, HB 191, HB 196 lub HB 250.

W przypadku większego zużycia kleju polecamy HB 326, do którego pasują sztyfty o średnicy 18 mm.
Pistolet do kleju HB 181 LT („Low Temperature”) idealnie nadaje się do tworzenia dekoracji i rękodzieła oraz jest niezawodnym narzędziem w kwiaciarni.

Pistolet ręczny w wersji niskotemperaturowej jest szczególnie wskazany do łączenia materiałów wrażliwych na temperaturę, takich jak kwiaty i styropian. Zaletą jest obniżona temperatura aplikacji 120 C, gdy klej nakładany jest w sposób celowy i formowany palcem.

Wszystkie pistolety do kleju posiadają dyszę zapobiegającą kapaniu, dzięki
czemu gotowe produkty wyglądają doskonale.

 

office@buehnen.pl

Chętnie omówimy z Państwem na miejscu zastosowania wymagające szczególnej porady.

Nasz zespół ekspertów ds. klejów z serwisu zewnętrznego i laboratorium technologii aplikacji jest zawsze do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań technicznych.
 

Szybki kontakt

Imię i nazwisko(*)
Please type your full name.

Telefon
Ungültige Eingabe

Adres e-mail(*)
Invalid email address.

Państwa wiadomość
Ungültige Eingabe