Nasza historia

Nasza historia

BÜHNEN stał się jeszcze bardziej zrównoważony

W maju 2023 roku dzięki klejom Hot Melt nature na bazie biologicznej asortyment produktów został uzupełniony o produkty bardziej zrównoważone. Jeśli chodzi o technologię, podążamy teraz śladem „refurbished by BÜHNEN”. Technologia aplikacyjna została poddana generalnemu przeglądowi, wyczyszczona i sprawdzona. Są to artykuły używane, m.in. zwroty, modele demonstracyjne z krótkim czasem eksploatacji i wypożyczany sprzęt.

Sto lat, a to dopiero początek...

Założona w 1922 roku firma obchodziła w sierpniu 100-lecie istnienia. Wiele małych i dużych wydarzeń stworzyło ramy wokół jubileuszu naszej firmy.
Wieczór 2. grudnia był punktem kulminacyjnym całego roku: Z okazji 100-lecia pracownicy i ich partnerzy zostali zaproszeni do teatru GOP Varieté w Bremie. Zgodnie z mottem „BÜHNE frei” zespół spędził uroczysty wieczór w sali teatralnej. Kamera zarejestrowała kilka ujęć.

Klejenie łączy

W czerwcu blog BÜHNEN „Klejenie łączy” został opublikowany w trzech językach (niemieckim, angielskim i polskim) i od tego czasu dostarcza informacje o nowych produktach, wyjaśnia terminy techniczne w przystępny sposób oraz relacjonuje życie zawodowe w BÜHNEN.

We wrześniu firma BÜHNEN zaprezentowała pierwszy klej Hot Melt na bazie biologicznej z nowej serii produktów nature. Kleje Hot Melt nature są certyfikowane wg DIN ISO 16620-2:2019.

Jan Hunke został udziałowcem

Jan Hunke dołączył do BÜHNEN GmbH & Co. KG jako kolejny udziałowiec od dnia 1 stycznia 2020 roku. „Cieszę się z powodu zmiany w grupie wspólników, ponieważ jestem głęboko przekonany, że Bühnen wraz ze swoimi wszystkimi zaangażowanymi i zmotywowanymi pracownikami ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju, nie tylko na dotychczasowych rynkach. Nasze plany, wraz z naszą wizją przedsiębiorstwa, wskazują drogę ku przyszłości, którą chcemy pokonać, odnosząc przy tym same sukcesy” – mówił nowy współudziałowiec Jan Hunke. Kierownictwo jest w ten sposób w pełni reprezentowane w grupie udziałowców.

Bert Gausepohl zostaje nowym współudziałowcem

Z dniem 1 stycznia 2019 roku wieloletni dyrektor zarządzający, Bert Gausepohl dołączył do firmy Bühnen Klebesysteme jako kolejny udziałowiec.
„Pojawiają się dla mnie jako współudziałowca nowe, interesujące perspektywy. Jestem przekonany, że firma Bühnen, ze swoim wysoce kompetentnym zespołem zaangażowanych pracowników, jest optymalnie przygotowana do wyzwań przyszłości i dlatego może doskonale wykorzystać potencjalne możliwości rozwoju” – mówi nowy współudziałowiec Bert Gausepohl.