Klej na gorąco - odpowiedni wybór dla wielu materiałów

Kleje termotopliwe Hot melt-HotmeltKleje termotopliwe od BÜHNEN Polska - dobry wybór od samego początku

BÜHNEN Klebesysteme produkuje kleje termotopliwe w różnych wersjach, dostosowanych do rozmaitych obszarów zastosowania. Nasza oferta obejmuje produkty od sztyftów o rozmiarze 12 mm do klejów w blokach. Kleje Hotmelt różnią się od siebie nie tylko kształtem, lecz również możliwymi zastosowaniami.

Sztyfty kleju (12 i 18 mm): Poręczne i łatwe do dozowania kleje

Sztyfty kleju o średnicy 18 mm stosowane są w profesjonalnych pistoletach do klejenia na gorąco, jak HB 325. Dzięki długości 300 mm i większej średnicy (w porównaniu do sztyftów 200 mm / Ø 12mm) możliwa jest obróbka większej ilości kleju bez wymiany sztyftu.

Większość oferowanych sztyftów jest wykonana z kopolimeru etylenu i octanu winylu (EVA). Nasz zespół doradców pomoże znaleźć najlepszą kombinację urządzenia oraz kleju termotopliwego.

Kleje termotopliwe w blokach

Oprócz poręcznych sztyftów oferujemy również kleje Hotmelt w blokach, które są produkowane na popularnych bazach. Bloki mogą być dostarczane w opakowaniach od ok. 500 g do 4 kg. Klej w bloku obrabiany jest w urządzeniach zbiornikowych.

Nasi pracownicy na miejscu chętnie doradzą, jaka forma pasuje do urządzenia i zastosowania.

Klej termotopliwy - duży wybór do profesjonalnych zastosowań

BÜHNEN oferuje ponad 500 klejów termotopliwych, dzięki czemu znajdziemy odpowiednie rozwiązanie na każdą potrzebę. W zależności od obróbki i związanych z nią parametrów, jak czas otwarty lub temperatura przetwarzania, nasi kierownicy produkcji potrafią dobrać najlepsze kleje termotopliwe.

Nasza oferta - właściwe rozwiązanie na każdą potrzebę

  • Ponad 500 klejów Hotmelt do prawie wszystkich wyzwań w zakresie technologii klejenia.
  • Mechaniczne pistolety do klejenia na gorącodo aplikacji punktowej lub liniowej.
  • Manualne, pneumatyczne urządzenia aplikacyjnedo aplikacji punktowej, liniowej lub sprayowej.
  • Systemy topienia w różnych rozmiarach - od urządzeń zbiornikowych  do urządzeń do topienia kleju w beczkach i opakowaniach.
  • one4all– 100% kompatybilne części zamienne dla urządzeń aplikacyjnych znanych producentów, jak Nordson czy Robotech.