Służymy naszym doświadczeniem w aplikacji spray dla Państwa projektów

 

Służymy naszym doświadczeniem w aplikacji spray dla Państwa projektów

Wspólnie z naszą spółką matką z Bremy, dzięki wielu przeprowadzonym z sukcesem projektom, posiadamy 35 lat doświadczenia w aplikacjach spray. Już w roku 1979 firma BÜHNEN opatentowała tę ukierunkowaną technikę nakładania klejów termotopliwych.

Zasada jest prosta: cienka, wydostająca się z pistoletu strużka kleju zostaje ukierunkowana strumieniem powietrza i w formie kręgów nałożona na powierzchnię substratu.

Podgląd zastosowania można znaleźć tu:

Nie pokrywa się tu szczelnie całej powierzchni substratu lecz na powierzchnię trafiają cienkie linie kleju w formie kręgów. Zaletę stanowi możliwość pokrycia klejem większej powierzchni substratu porównywalnie mniejszą ilością kleju. Jako rezultat uzyskuje się szczególnie mocno trzymające połączenia.

Formy zastosowania są wielorakie. :

Naszą ofertę klejów znajdą Pańswo tutaj:

Anwendungen für SprühauftragKleje stosowane do nakładania spray powinny mieć długi czas otwarty i niską lepkość, ponieważ po odstawieniu dyszy kleje te szybko stygną, lepkość szybko wzrasta, co przeszkadza w uzyskaniu wiązania. Oczywiście wybór właściwego kleju zależy zawsze od zastosowania i produktu końcowego. Dlatego można stosować klej z krótszym czasem otwartym, jeśli schładzanie kleju jest spowolniane przez podgrzany strumień powietrza.

BÜHNEN jest od 35 lat pionierem i przodownikem w rozwijaniu i zastosowaniu nakładania spray. Znajduje to odzwierciedlenie w naszej ofercie.

Od pneumatycznych pistoletów ręcznych poprzez urządzenia zbiornikowe i urządzenia do aplikowania kleju z beczki, jak również specjalnie dostosowane węże, głowice czy dysze – oferuje firma BÜHNEN kompletne rozwiązania systemowe do aplikacji spray.

Nasi specjaliści Maciej Wylegała, Christoph Zunder i Jens Dornis wspomogą Państwa w realizacji Państwa zastosowania.