BÜHNEN otwiera własny oddział w Austrii

BÜHNEN otwiera własny oddział w Austrii

Firma Heinz Bühnen GmbH & Co. KG z siedzibą w Wiedniu od wielu lat, obok gwoździarek i zszywaczy, z sukcesem prowadziła dystrybucję klejów termotopliwych z oferty naszej grupy.

Konsekwentny rozwój kompetencji w zakresie gwoździarek i zszywaczy w firmie Heinz Bühnen GmbH & Co. KG w Wiedniu oraz pełna koncentracja na tym rynku, zaowocowała podjęciem wspólnej decyzji obu partnerów o przeniesieniu sprzedaży klejów termotopliwych oraz urządzeń do ich nanoszenia od dnia  1.7.2015 na firmę BÜHNEN GmbH & Co. KG z siedzibą w Bremie.

Dotychczasowe osoby kontaktowe: pan Koller i pan Lechner pozostają dalej do dyspozycji klientów. Siedziba naszego nowego oddziału znajduje się obecnie w pobliżu Wiednia: 2483 Ebreichsdorf (NÖ). Dane kontaktowe znajdą Państwo także na stronie: Klebetechnik Österreich.

Firma Heinz Bühnen GmbH & Co. KG w Wiedniu będzie się dalej rozwijać sprzedaż gwoździarek i zszywaczy, aby wszystkim klientom z tej branży móc zapewnić jak najlepsze wsparcie. Biuro i osoby kontaktowe dla klientów z tej branży pozostają niezmienione.