Wiele głów głowi się dla Państwa.

Serwis Polska

Wiele głów głowi się dla Państwa.

Samemu trudno myśleć o wszystkim: warto więc skorzystać z fachowej wiedzy innych. Aby uzyskać prawidłowe sklejenie należy zwrócić uwagę na więcej czynników, niż tylko na techniczne wymogi dotyczące sklejania pożądanych powierzchni.

Nasza przewaga to: porady dotyczące klejów oraz narzędzi do ich aplikacji otrzymają Państwo od jednej osoby. A poza tym: oferujemy szybki i kompleksowy serwis wykonywany przez doświadczonych pracowników we własnych, bogato wyposażonych warsztatach lub u Państwa na miejscu. O tym, co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi, dowiedzą się Państwo tutaj...

Obecnie dostępne są niezliczone tworzywa, które można ze sobą łączyć za pomocą różnych technik klejenia. Jednak im bogatszy i bardziej różnorodny staje się wachlarz dostępnych materiałów, tym większym wyzwaniem jest znalezienie optymalnego kleju.

Państwa projekt staje się naszą pasją: razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do Państwa potrzeb. Klej termotopliwy w połączeniu z odpowiednią techniką aplikacji - idealna współpraca z jednego źródła. Właśnie dlatego nasi konsultanci nieustannie są w drodze - żeby móc codziennie Państwu doradzać i pomagać. Oczywiście, sprzedajemy chętnie, ale dopiero kiedy są Państwo o tym sami przekonani!

Pomocą służy również nasz zespół we Wrocławiu - pracownicy biurowi, serwisanci i specjaliści od logistyki dbają o to, by wszystko przebiegało sprawnie. A jeśli chodzi o technikę nanoszenia kleju: prace konserwacyjne oraz naprawy można przeprowadzić bezpośrednio, szybko i pewnie u Państwa na miejscu lub we Wrocławiu. Jesteśmy do dyspozycji!

Doradztwo. Sprzedaż. Serwis.