Meler & BÜHNEN – dwa systemy – jeden cel

Meler

Meler & BÜHNEN – dwa systemy – jeden cel

Mają Państwa do wyboru dwa systemy urządzeń, dzięki którym będzie można wybrać indywidualnie dopasowany sposób klejenia. Hiszpańska firma Meler służy swoim know-how i profesjonalnym serwisem, połączonymi z prawdziwą innowacyjnością w kwestii technik aplikacji. Jeśli nie znajdą Państwo czegoś w asortymencie firmy Meler, to na pewno będzie u nas: urządzenia zbiornikowe do klejów termotopliwych, sprzęt i kleje termotopliwe nadające się do prawie każdego zastosowania.

Na co się Państwo zdecydują?

Meler - urządzenia do aplikacji klejów termotopliwych, które sprostają każdemu wyzwaniu

BÜHNEN Polska jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim aplikatorów kleju termotopliwego firmy Meler.

Meler

Spełniają one wszystkie wymogi stawiane nowoczesnym urządzeniom tego typu, charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą. Zgodnie z życzeniem użytkownika mogą być zastosowane różne czujniki temperatury oraz wtyczki. Dostępne jest bogate wyposażenie dodatkowe. Poniżej przedstawiamy krótki opis głównych serii urządzeń.

 

BUEHNEN

Urządzenia zbiornikowe do klejów termotopliwych firmy BÜHNEN składają się (w zależności od wyposażenia) z systemu transportowego z pompą zębatą lub tłokową, podgrzewanego zbiornika i regulatora temperatury.

Termostat to serce urządzenia zbiornikowego. Można bez trudu dostosować urządzenie do indywidualnych wymogów poprzez zastosowanie różnych termostatów.

Modułowa konstrukcja urządzenia zbiornikowego do kleju termotopliwego tworzy rozwiązania systemowe dla niemalże każdego obszaru zastosowania. W zależności od Państwa potrzeb można wybrać odpowiedni klej i dopasować do niego najlepsze urządzenie.

Urządzenia do topienia kleju firmy BÜHNEN ze standardowym wyposażeniem spełniają najwyższe wymogi jakościowe. W urządzenia wbudowana została wyłącznie sprawdzona elektronika przemysłowa, dzięki czemu otrzymać można długą trwałość i krótkie przestoje.