Jan Hunke jako drugi dyrektor zarządzający w zespole

Jan Hunke jako drugi dyrektor zarządzający w zespole

BÜHNEN LogoSpółka BÜHNEN GmbH & Co. KG od 25 lat z dużym powodzeniem rozwija się na rynku klejów termotopliwych i jest dziś specjalistą w tej dziedzinie. Naszą mocną stroną jest oferowanie klientom wszechstronnych rozwiązań dla bardzo różnorodnych, złożonych zastosowań. Nasza firma chce jeszcze długo kontynuować tę historię sukcesu, musi więc dbać o to, aby w obliczu coraz większych wyzwań w przyszłości zapewnić odpowiednie zasoby po stronie personelu. Człowiekiem, który w ogromnym stopniu przyczynił się i do dziś przyczynia się do sukcesu BÜHNEN GmbH & Co. KG, jest Hans-Gerhard Hartje. Od niemal 40 lat należy do zespołu i z powodzeniem kieruje dystrybucją.

Hans-Gerhard HartjeHans-Gerhard Hartje: „Mocną stroną firmy BÜHNEN są jej pracownicy – kompetentni, zawsze blisko klienta i bardzo elastyczni. Przez wszystkie lata bycie częścią tej ekipy dostarczało mi wiele radości. Państwu, naszym Klientom, chcę w tym miejscu podziękować za bardzo przyjemną, opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę we wszystkich tych latach!”

Pan Hartje w dniu 31.03.2018 przekazał już odpowiedzialność operacyjną swojemu następcy, Janowi Hunke, a do 30.06.2018 pozostaje do jego dyspozycji jako doradca.

Podczas kameralnej uroczystości zarząd firmy bardzo serdecznie podziękował panu Hartje, również w imieniu personelu i wspólników, za wspaniałe osiągnięcia, których jest autorem. BÜHNEN GmbH & Co. KG w dużej mierze zawdzięcza swoją dzisiejszą mocną pozycję na rynku Hansowi-Gerhardowi Hartjemu.

 

Hans-Gerhard HartjeBert Gausepohl: „Bardzo doceniam, że miałem okazję przez długie lata współpracować z panem Hartje i życzę mu wszystkiego dobrego na przyszłość. Cieszę się na współpracę z panem Hunke jako nowym kolegą w zarządzie firmy. Razem z całym zespołem BÜHNEN będziemy mogli dalej pisać historię naszego sukcesu”.

Ponadto od 1.04.2018 pan Jan Hunke jest w BÜHNEN drugim dyrektorem zarządzającym, obok pana Gausepohla. Tym samym pan Hunke przejmuje również zadania pana Hartje i kieruje działami dystrybucji i marketingu. Pan Hunke ma już długoletnie doświadczenie w przemyśle klejów termotopliwych, co czyni z niego idealnego kandydata na to stanowisko.

Hans-Gerhard HartjeJan Hunke: „Bardzo się cieszę na moje nowe zadania w BÜHNEN GmbH & Co. KG w Bremie. Moim zdaniem firma jest świetnie postawiona i dobrze przygotowana na przyszłość, także w dalszym ciągu będziemy mogli optymalnie doradzać i wspierać naszych klientów”.