BÜHNEN sponsorem display Superstar Award 2020

Display Star 2020

Firma BÜHNEN jako Srebrny Sponsor brała udział w ceremonii wręczenia nagród display SUPERSTAR 2019 w dniu 08.01.2020. Nagroda ta jest uważana za Oskara w branży.

display SUPERSTARS oznacza 25 lat tradycji i uznanie w branży reklamowej i marketingowej.  Niezależnie od tego, czy chodzi o analogowe lub cyfrowe kampanie POS, display Superstar Award obejmuje całe spektrum marketingu POS w różnych kategoriach.

Noc gwiazd (Nacht der Sterne)

Upragnione nagrody wręczono w ramach POS display na targach viscom. Organizatorem jest wydawnictwo display.

Konkurs display Superstar Award odbył się w ramach targów viscom, PSI i PromoTex Expo (7 - 9 stycznia 2020).

Wszystkie ekspozycje prezentowano w dniach 7 - 9 stycznia 2020 na powierzchni 500 metrów kwadratowych. Najlepsze ekspozycje, a także rozwiązania w zakresie opakowań, wyróżniono na podstawie oceny profesjonalnego jury.

Nagroda display Superstar Awards przyznawana jest w dziesięciu kategoriach w kolorze brązu, srebra i złota.

Flyer DisplayverklebungProfesjonalne jury

Członkami jury są managerowie marketingu i produktów z handlu i przemysłu, projektanci produktów, inżynierowie i firmy. Jury składa się zwykle z ośmiu do dziesięciu członków i jest powoływane co roku. Jurorzy spotykają się pierwszego dnia targów. Przeglądają dokumenty, prowadzą obchód, przyglądając się ekspozycjom i ponownie spotykają się na naradę.

Upragniony Oscar w branży przyznany został wieczorem 8 stycznia 2020 podczas ceremonii wręczenia nagród „Nacht der Sterne” w Rheingoldsaal der Rheinterrasse w Düsseldorfie.

BÜHNEN i klejenie ekspozycji

Nasza ulotka dotycząca sklejania ekspozycji oferuje dobry przegląd naszego portfolio w tym zakresie.

Pobierz ulotkę Display