Jan Hunke nowym wspólnikiem w Bühnen GmbH & Co. KG

Jan-Hendrik HunkeW dniu 1 stycznia 2020 nasz dyrektor zarządzający Jan Hunke dołączył do grona wspólników.

Cieszymy się, że wraz z panem Hunke jako nowym wspólnikiem poczyniliśmy kolejny krok w kierunku zapewnienia długotrwałego sukcesu Bühnen i podzielamy pogląd zarządu, że przed firmą Bühnen rozpościerają się wspaniałe perspektywy na przyszłość”, mówi Constanze Wriedt, przedstawiciel wspólników.

„Cieszy mnie również fakt, że wraz z dołączeniem Jana Hunke jako wspólnika zarząd całkowicie dołączył do grona wspólników. W ten sposób znalazła wyraz wola zarządu, aby zapewnić trwały sukces Bühnen i dalej rozwijać firmę”, mówi Bert Gausepohl, również wspólnik BÜHNEN GmbH & Co. KG.

Jan Hunke rozpoczął swoją karierę w Bühnen 1 kwietnia 2018 jako dyrektor zarządzający i od tego czasu koncentruje się głównie na obszarach marketingu i dystrybucji. W tych obszarach zajmował wcześniej różne stanowiska kierownicze w międzynarodowych przedsiębiorstwach.

„Cieszę się na zmianę w grupie wspólników, ponieważ jestem głęboko przekonany, że Bühnen wraz ze swoimi wszystkimi zaangażowanymi i zmotywowanymi pracownikami ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju, nie tylko na dotychczasowych rynkach. Nasze plany wraz z naszą wizją przedsiębiorstwa wskazują drogę ku przyszłości, którą chcemy pokonać, odnosząc przy tym same sukcesy”, mówi nowy wspólnik Jan Hunke.